Szkolenia i usługi towarzyszące

Chcąc sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów,  wychodzimy z ofertą o krok dalej,

Proponując Państwu wiele dodatkowych możliwości spędzenia wolnego czasu - oprócz żeglowania - poznania lokalnych restauracji i winnic, a nawet organizacji szkoleń czy integracji firmowych w pięknych okolicznościach malowniczej przyrody!

Szkolenia na wodzie

Organizacja szkoleń przed pracodawcę pomaga w zdobywaniu kwalifikacji jego zespołu. Dodatkowe umiejętności pracowników wpływają na lepsze wyniki przedsiębiorstwa, ale też na samą motywację pracowników.

Integracja dla Pracowników

Morski krajobraz, malownicze zatoki i dziewicze plaże to nowe perspektywy dla biznesu i doskonała przestrzeń do tworzenia i budowania relacji w zespole.

Joga na katamaranie

Na zajęcia jogi zazwyczaj trafiamy wtedy, kiedy jesteśmy skrajnie wyczerpani, zmęczeni i zestresowani. Wtedy, kiedy szukamy alternatywnych rozwiązań, kiedy wyczerpaliśmy już inne możliwości.

Katamaranem po winnicach

Szukając znakomitego wina wcale, nie trzeba jechać... Można popłynąć! Podczas tego rejsu odkryjesz wiele znakomitych winnic, w których produkowane jest rodzime, fenomenalne wino.

Nurkowanie

Perfekcyjnie zaplanowane trasy rejsów, sprawdzone i wielokrotnie przetestowane a do tego możliwość nurkowania w najbardziej malowniczych zatokach!

Zakwaterowanie

Jeśli na chwilę zapragniesz zejść z pokładu katamaranu i poczuć ląd pod stopami, zagwarantujemy Ci zakwaterowanie w najbardziej odpowiednim dla Ciebie miejscu.

Wyżywienie

GrabskaSailing.pl zagwarantuje Ci pełne wyżywienie (dodatkowo płatne) w najlepszych restauracjach odwiedzanych marin!