Nasze rejsy

Rejs łodzią to świetna odskocznia od codzienności a zarazem doskonała okazja do zawarcia nowych znajomości. Podczas żeglugi odpoczniesz i naładujesz akumulatory, a także spędzisz czas w miłym towarzystwie, z ludźmi podobnymi sobie. Przy okazji odkryjesz też liczne piękne zakątki oraz doświadczysz żeglarskich emocji. Dlaczego warto wybrać się w rejs luksusową łodzią czy katamaranem?  Wszędzie tam gdzie dużo więcej czasu spędza się na pokładzie niż na lądzie i gdzie liczy się małe zanurzenie, tam najlepszym wyborem jest katamaran! Te sportowe łodzie oferują przestrzeń jakiej próżno szukać na jachtach jednokadłubowych, dają też możliwość kotwiczenia zdecydowanie bliżej brzegu co umożliwia wpływanie do malowniczych zatoczek. Ze względu na konstrukcję – katamarany są niezwykle szybkie co gwarantuje niezapomniane doznania na wodzie! W odróżnieniu od zwykłych jachtów, gdzie boczne przechyły bywają całkiem spore, dwukadłubowce świetnie utrzymują równowagę. Są więc idealnym wyborem również dla początkujących żeglarzy! Jeżeli chcesz więcej doznań żeglarskich wybierz rejs jednokadłubowcem. Sprawdź dostępność najbliższych rejsów!


Sardynia - Korsyka | Wyjątkowa podróż - joga pod żaglami

Sardynia - Korsyka | Wyjątkowa podróż - joga pod żaglami

Termin: 18 maja - 25 maja 2024

Wybierz się w niezapomniany rejs u wybrzeży Sardynii i Korsyki. Nasz wyjazd to nie tylko podróż morska, ale przede wszystkim podróż w głąb siebie. Nasz tygodniowy program z jogą to nie tylko możliwość korzystania z żeglowania, ale przede wszystkim odnalezienie siły i energii potrzebnej do spełniania marzeń, połączenia się ze swoją energią życiową oraz wiedza jak ją wykorzystać. Wybierając się z nami w tę niezwykłą podróż, poczujesz jednocześnie luksus ekskluzywnego katamaranu jak również nasycisz oczy spektakularnymi widokami za jego burtą!

Dostępne w ofercie

Sardynia - Korsyka | Wyjątkowa podróż - joga pod żaglami

Sardynia - Korsyka | Wyjątkowa podróż - joga pod żaglami

Termin: 11 maja - 18 maja 2024

Wybierz się w niezapomniany rejs u wybrzeży Sardynii i Korsyki. Nasz wyjazd to nie tylko podróż morska, ale przede wszystkim podróż w głąb siebie. Nasz program z jogą to nie tylko możliwość korzystania z żeglowania, ale przede wszystkim odnalezienie siły i energii potrzebnej do spełniania marzeń, połączenia się ze swoją energią życiową oraz wiedza jak ją wykorzystać. Wybierając się z nami w tę niezwykłą podróż, poczujesz jednocześnie luksus ekskluzywnego jachtu jak również nasycisz oczy spektakularnymi widokami za jego burtą!

Sardynia - Korsyka

Sardynia - Korsyka

Termin: 25 maja - 1 czerwca 2024

Odkryj urok wysp sardyńskich, pływając wzdłuż malowniczych wybrzeży, odkrywając ukryte zatoczki i nurkując w krystalicznie czystych wodach Morza Śródziemnego. Podziwiaj zapierające dech w piersiach widoki, w tym skaliste klify, tajemnicze jaskinie i białe piaszczyste plaże.

Sardynia - Korsyka

Sardynia - Korsyka

Termin: 1 czerwca - 8 czerwca 2024

Poznaj urok wysp sardyńskich i odkryj jej malownicze wybrzeża! Zanurz się w krystalicznie czystych wodach Morza Śródziemnego i skosztuj regionalnej kuchni bogatej w smaki owoców morza. Podziwiaj zapierające dech w piersiach widoki, w tym skaliste klify, tajemnicze jaskinie i białe piaszczyste plaże.