O nas

Marka GrabskaSailing.pl powstała z wieloletniej miłości do żeglowania, pasji do podróżowania oraz 25-letniego doświadczenia biznesowego. Założona przez Izabellę Grabską – właścicielkę marki Grabska.pl, właścicielkę kancelarii finansowej i biura nieruchomości, trenera biznesu, coacha, mentora i żeglarza stała się odpowiedzią na potrzeby dzisiejszego rynku. GrabskaSaling.pl to nie tylko żeglowanie komfortowymi jednostkami po najbardziej malowniczych zakątkach Sardynii, Korsyki czy innych malowniczych wybrzeży południowej Europy. Nasza marka to przede wszystkim doskonała przestrzeń do nawiązywania relacji w niecodziennym otoczeniu i poznania ludzi o podobnych wartościach, czy pasjach.  Rejsy organizowane przez markę GrabskaSailing.pl sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów, bowiem w ofercie firmy znaleźć można także rejsy tematyczne, integracyjne czy szkoleniowe.

O mnie

„Podróże mają magiczną moc uzdrawiania duszy i zdecydowanie pomagają zdystansować się do problemów dnia codziennego. Nie rozwiązują ich bezpośrednio, jednak pomagają przewartościować i spojrzeć na nie jakby z drugiego brzegu rzeki.”  Martyna Wojciechowska

Ponad 25 lat doświadczenia w biznesie z misją pomagania innym w osiąganiu celów i spełnianiu marzeń. Priorytetem dla mnie jest poczucie bezpieczeństwa Klienta i bezpieczne przeprowadzenie przez proces czy transakcję.
Jestem właścicielką kancelarii finansowej i biura nieruchomości, trenerem biznesu, coachem i mentorem i żeglarzem. Tak szerokie doświadczenie i współpraca z najlepszymi ekspertami pozwala mi moją markę GrabskaSailing.pl prowadzić na najwyższym poziomie bo z miłości do pływania.
Biznes z pasją – opuść bezpieczną przystań, podróżuj, śnij, odkrywaj!
Izabella Grabska

nasze rejsy

O mnie