Poczuj sardyńskie Slow Life!

Wciąż zastanawiasz się, czy rejs katamaranem jest dla Ciebie?

Jeśli cenisz sobie aktywny wypoczynek, wolisz odkrywać mniej komercyjne miejsca, jesteś spragniony przygód a jednocześnie potrzebujesz odpoczynku z dala od miejskiego zgiełku to ten rejs jest dla Ciebie!

Dlaczego akurat Sardynia? Pędzimy z odpowiedzią. Przez ponad 10 miesięcy w roku można tu uprawiać dowolne sporty i aktywnie spędzać wymarzone wakacje. To właśnie na Sardynii możesz posmakować wyśmienitej lokalnej kuchni, dać się oczarować sardyńskiemu slow life i odkrywać niezliczone uroki wybrzeża o długości blisko 2 tys. kilometrów. Sardyńskie plaże, często skryte w malowniczych zatoczkach, dzięki swojej kameralności są doskonałym miejscem na wypoczynek w promieniach słońca na pokładzie jachtu.

Najpiękniejsze plaże we Włoszech są umiejscowione właśnie na Sardynii. Fakt, brzmi to jak banał, ale nigdzie indziej we Włoszech nie ma tak wielu pięknych piaszczystych plaż i zatoczek. Na północy wyspy piękny jasny piasek łączy się turkusowym morzem. Część wybrzeża określono mianem Costa Smeralda – tłumacząc na język polski Szmaragdowe Wybrzeże. Sama nazwa mówi o sobie! Sardynia, przez swoją lokalizację reprezentuje kuchnię śródziemnomorską – głównie świeże ryby i owoce morze. Miłośnicy tych przysmaków będą w siódmym niebie!