Pływający luksus

Gdy podczas wakacji ważna jest dla Ciebie przestrzeń i wygoda, powinieneś spróbować jak żegluje się na najbardziej luksusowych katamaranach. Olbrzymi kokpit rozpięty pomiędzy dwoma kadłubami, nie tylko swobodnie pomieści całą załogę (zazwyczaj do 10 osób), ale zapewni również dużo miejsca na wspólne biesiadowanie podczas ciepłych wieczorów!
Zdecydowana większość katamaranów posiada kokpit otwarty. Tak jest również w przypadku naszych jednostek. Katamaran posiada część rekreacyjną na dziobie. Jego głównym punktem jest wytrzymała siatka, po której można swobodnie chodzić lub wykorzystać ją jako przestrzeń do kąpieli słonecznych. Nasz model posiada również Flying Bridge umieszczony na kabinie obok stanowiska skippera oraz dodatkowe miejsca do opalania. Kokpit i mesa z kambuzem znajdują się na jednym poziomie, dzięki czemu unikamy kłopotliwych wędrówek po schodkach podczas przygotowania posiłków.

A wierzcie nam na słowo – podczas rejsu na Sardynię  i Korsykę głodomorów nie brakuje. Nie brakuje również spragnionych egzotycznych drinków i włoskiego wina to właśnie dlatego nasz katamaran posiada dodatkową lodówkę w kokpicie.