Największy basen świata

Wyobraź sobie pensjonat z dostępem do najlepszego i największego basenu, który nie ma krawędzi. Takiego, który nie ma ograniczeń. Zarezerwuj swoją komfortową kabinę z własną  łazienką. Katamaran, na którym odbywa się rejs jest idealny dla tych, którzy podróżują parami, dla grupy przyjaciół lub dla podróżujących samotnie.

Niewątpliwą zaletą jest też wspomniany basen, największy basen świata – ocean. Czasem morze, zależy gdzie żeglujesz!  Teraz możesz zaplanować swoje wakacje pod żaglami, nawet jeśli nie masz składu na wynajem całego katamaranu.

Dość ograniczeń! My organizujemy cały rejs za Ciebie!  Twoje doświadczenie żeglarskie nie ma absolutnie znaczenia. Możesz mylić dziób z rufą i zastanawiać się kajuta ma coś wspólnego z kojotem ... Wystarczy zamiłowanie do podróży i chęć poznawania nowych miejsc i ludzi. Załoga zaopiekuje się Tobą w trakcie całego rejsu a i z pewnością Ty nauczysz się wiele!

Udział w rejsie katamaranem umożliwi Ci dotarcie do miejsc, o których turyści ze statków wycieczkowych mogą tylko pomarzyć! Albo czekają w kolejce 2h żeby wejść na pokład łódki, która ich zawiezie do zatoki. Nasz katamaran Lagoon 42 wpływa do zatok, staje na kotwicy blisko plaż, dzięki czemu brzeg jest w zasięgu wzroku, ale nie dosięga Cię plażowy tłum i gwar. Możesz korzystać ze spokoju cichej zatoki spędzając noc na kotwicy i mając za towarzystwo tylko zachód słońca i morze.